20# Otwarte spotkanie ludzi przedsiębiorczych

? Harry’s ART & CAFE: Plac Konstytucji 3 Maja 3, Sopot

Gdy prowadzimy dobrze prosperujący biznes co jakiś czas pojawia się okazja do zaistnienia na nowym rynku, wprowadzenia nowego produktu lub inwestycji w nowe przedsięwzięcie. Zresztą seryjni przedsiębiorcy stają się coraz częstszym elementem naszego biznesowego krajobrazu. Z drugiej strony w czasie taniego kapitału to nasze zaangażowanie i czas stają się naszym największym ograniczeniem.
Jakie są najpopularniejsze strategie podejmowania nowych inicjatyw i jak dobrać najkorzystniejszą dla Ciebie? Jakie ryzyka niosą ze sobą i w jaki sposób można ich uniknąć? Kiedy i w jaki sposób zrezygnować z nowego projektu? I w końcu jak zaadaptować rozwiązania dużych międzynarodowych firm, w efektywny sposób do naszych rosnących biznesów?

Paweł Bochnowski

Ekspert w zakresie wdrażania zmian i zarządzania projektami nie tylko w dużych korporacjach, ale również w startupach. Podczas warsztatów uwielbia dzielić się konkretnymi i sprawdzonymi przez siebie narzędziami.
Paweł swoje doświadczenie i umiejętności na co dzień rozwija w dużych międzynarodowych organizacjach z sektora finansów i energetyki. Aktualnie świadczy usługi doradcze z zakresu zarządzania portfelem projektów dla banku inwestycyjnego w Londynie. Jednocześnie dzieli się zdobytymi w korporacjach praktycznymi rozwiązaniami i wiedzą wspierając ich wdrożenia w lokalnych firmach i startupach.
Jest on silnie zaangażowany w rozwój społeczności kierowników projektów, współpracując z Project Management Institiute, Indeed czy z Magazynem Zarządzania Projektami. Cały czas stara się wychodzić do szerszego grona ludzi działając m.in. w społecznościach Toastmasters, ASBIRO, FUAR czy Mentors4Startets. W swojej pracy wyznaje zasadę Continuous Improvement, dlatego na szkoleniach dzieli się aktualnymi trendami, które sprawdził w działaniu w swoich projektach.
Aktualnie jest w trakcie uruchamiania kolejnej firmy, na rynku e-commerce.

fot. Marek Cywiński