Inspirują nas wspomnienia

Na zdjęciach staramy się odcisnąć wspomnienia, by w każdej chwili móc zanurzyć się w sentymentach z przeszłości. Dzięki magii, jaką daje fotografia, ciągle dążymy do perfekcji, kierując się coraz to nowymi wyzwaniami. Pozwala nam to być sobą zawsze, gdy trzymamy aparat w dłoni, a nasze zdjęcia są odzwierciedleniem tego, co gra w naszej duszy.

Hipoalergiczni

Serwis online www.hipoalergiczni.pl dociera już do milionów Polaków. Drukowany magazyn HIPOALERGICZNI, dostępny jest np. w Empiku i w innych salonach prasowych oraz sklepach ekologicznych, np. Organic Farma Zdrowia czy Bio Family Supermarket. Redaktor Naczelna, Żaneta Geltz bada rynki światowe, przeprowadzając wywiady z naukowcami i sławami medycyny z 5 kontynentów, by dostarczyć Polakom (nie tylko alergikom czy astmatykom) najnowsze doniesienia i niezależną wiedzę. Nie zgadza się na zatruwanie człowieka oraz środowiska zbędnymi składnikami, nawet jeśli prawo na to zezwala.

Happy Evolution

Organizacja HAPPY EVOLUTION GLOBAL ASSOCIATION prowadzi liczne działania edukacyjne dla tysięcy widzów podczas wielu wydarzeń w Polsce i na świecie. Wraz z zespołem naukowców, lekarzy i przedstawicieli mediów, założycielka Żaneta Geltz, promuje łączenie medycyny akademickiej i metod naturalnych, zachęcając widzów do zmniejszenia spożycia mięsa, podnoszenia świadomości ekologicznej produkcji, uznawania certyfikacji ekologicznej oraz rozwoju osobistego. Stowarzyszenie wydaje czasopismo w cyklu rocznym, które jest skutecznym nośnikiem naukowych inspiracji oraz drogowskazem dla tych, którzy chcą przebudować ścieżki we własnym życiu w zorganizowany sposób. Pismo można zamówić w kiosku internetowym: www.multishop24.pl

Opinia o nas

Zręczny fotograf, który wychwyci ważny moment, bezcenny wyraz twarzy lub chwilę wzruszenia, jest na wagę złota. Przydatna jest nie tylko zdolna ręka i techniczny aspekt światła, ale w pełni oddana atmosfera sytuacji. Dziękuję autorowi, Markowi Cywińskiemu, za tę podwójną zręczność.

Zdjęcia wynikające ze współpracy

Miejsca gdzie ukazały się nasze zdjęcia

Magazyn Hipoalergiczni numer 19 (22) 2019: