Inspirują nas wspomnienia

Na zdjęciach staramy się odcisnąć wspomnienia, by w każdej chwili móc zanurzyć się w sentymentach z przeszłości. Dzięki magii, jaką daje fotografia, ciągle dążymy do perfekcji, kierując się coraz to nowymi wyzwaniami. Pozwala nam to być sobą zawsze, gdy trzymamy aparat w dłoni, a nasze zdjęcia są odzwierciedleniem tego, co gra w naszej duszy.

Współpraca

Nasza firma fotograficzna działa na wielu płaszczyznach. Cały czas staramy się rozwijać i poszerzać zakres oferowanych przez nas usług. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wiele elementów ma wpływ na stworzenie perfekcyjnej sesji zdjęciowej, czy fotorelacji.
Dlatego pragniemy otworzyć się na wszelkiego rodzaju współpracę z:
– innymi fotografami, pośrednikami branży fotograficznej, mediami i kamerzystami (także tymi z dronami). Każdy z nas posiada swój własny bagaż doświadczeń i umiejętności. W związku, z czym chcemy zaprosić wszystkich kolegów po fachu i specjalistów z branży medialnej do realizacji wspólnych projektów i podzielenia się swoimi kwalifikacjami.
– firmami eventowymi, właścicielami sal biznesowych, Dj’ami, wodzirejami, animatorami i fotobudkami. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych fotorelacji, które często umieszczane są w mediach społecznościowych czy też w prasie.
– właścicielami sal weselnych, zespołami weselnymi, firmami z pojazdami dla pary młodej i firmami transportowymi dla gości weselnych. Fotografia ślubna jest czynnym obszarem naszych działań. Dlatego jesteśmy chętni do współtworzenia z Państwem tego ważnego wydarzenia.
– modelkami, właścicielami miejsc na sesje zdjęciowe (plenery, ogrody, studio itp.), makijażystkami, fryzjerami. Zachęcamy wszystkie te osoby do współuczestnictwa przy organizacji sesji zdjęciowych.
– firmami organizującymi konkursy fotograficzne i szkołami z profilami fotograficznymi. Chętnie uczestniczymy we wszelkich projektach związanych z kształtowaniem tej pasji.
Ponadto jesteśmy otwarci na współpracę z każdą firmą niekoniecznie związaną z branżą fotograficzną, jeśli tylko znajdziemy wspólny kierunek.

Powiedz o nas na swoich źródłach

Poniższe teksty przeznaczone są dla naszych partnerów oraz osób chcących promować naszą działalność na swoich źródłach. Teksty można śmiało kopiować i modyfikować w celach publikacji w innych miejscach pod warunkiem zachowania charakteru promocji naszej działalności. Publikowanie tekstów (również po ich edycji) w celu oczernienia naszej działalności bądź promocji innych organizacji nie jest możliwa.

Tekst 1
Tekst 2

Firma Odcisk Migawki powstała z pasji do fotografii inspirowanej wspomnieniami. Starają się, aby wykonywane przez nich zdjęcia jak najdokładniej odzwierciedliły dany moment i związane z nim emocje. Są to fotografowie, którzy nie boją się żadnych wyzwań i chętnie podejmują się wielu różnorodnych projektów. Zależy im na pełnym profesjonalizmie, dlatego nie zatrzymują się w miejscu, lecz stale pogłębiają wiedzę i możliwości. Oferują usługi fotograficzne przy wszystkich ważnych wydarzeniach jak między innymi chrzest, pierwsza komunia czy ślub. Doskonale zdają sobie sprawę z powagi tych uroczystości, w związku z czym przykuwają olbrzymią uwagę do najdrobniejszych szczegółów. Realizują także profesjonalne fotorelacje z różnego rodzaju imprez, czy eventów. Uważnie obserwują ich przebieg i z detaliczną starannością fotografują cenne chwile. Kolejnym obszarem ich działań są sesje zdjęciowe wykonywane w plenerze oraz w studio. Mają głowy pełne różnorodnych pomysłów, które pragną urzeczywistnić w oparciu o specjalistyczną wiedzę z zakresu tego rodzaju fotografii. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z ich stroną internetową, na której znajdują się szczegółowe informacje odnośnie działalności oraz oferty. W razie jakichkolwiek pytań ekipa Odcisk Migawki jest otwarta do wszelkich rozmów i na pewno rozwieją pojawiające się wątpliwości.